ajax loader  Loading... Please wait...

Eleganckie buty, stylowe damskie obuwie - sklep online

   

Program Partnerski - współpracuj, publikuj linki, podpisuj stylizacje i zarabiaj pieniądze!
Serdecznie witamy i zapraszamy do współpracy w ramach naszego Programu Partnerskiego.

Blogi modowe od samego początku ich pojawienia się zyskują popularność i skupiają wokół siebie rzesze Internautów. Stanowią inspirację oraz swoistą alternatywę dla codziennego, spotykanego na ulicach stylu. Mnogość przedstawianych na blogach pomysłów, stylizacji, kompozycji ubrań i dodatków inspiruje czytelników i często pomaga im w podejmowaniu "modowych" decyzji. Dzisiejsze trendy, dzisiejszy styl nie jest już wyznaczany jedynie przez projektantów czy gwiazdy kina bądź telewizji. To właśnie Blogerki i Blogerzy nierzadko sami stanowią w pewnym stopniu inspirację dla światowej klasy projektantów ubrań, butów i dodatków.


Kilka słów o Programie Partnerskim dla Blogerek

Program Partnerski przeznaczony jest dla Blogerek. Dzięki współpracy z nami możesz nie tylko cieszyć się dedykowanymi rabatami czy otrzymywać nasze produkty do swoich stylizacji. Teraz, współpracując z nami również możesz zarabiać pieniądze, które wypłacimy na Twoje konto lub jeśli zechcesz przeznaczysz je na zakupy w naszym sklepie. Wszystko zależy od Ciebie!

Zasada działania Programu Partnerskiego.

W ramach Programu Partnerskiego gromadzisz złotówki w tzw. Kredycie Sklepowym, w zamian za reklamę naszego sklepu na Twoim blogu, facebooku lub forum. Zamieść odpowiednio jeden z wybranych przez siebie banerów na swoim blogu, polecaj nasz sklep czytelnikom oraz swoim fanom na facebooku. Jeśli osoba z Twojego polecenia wejdzie na naszą stronę i dokona zakupu w naszym sklepie, na Twoje konto sklepowe zostanie przekazana prowizja w wysokośći 5% wartości zrealizowanego zamówienia. Dotyczy to każdego zamówienia złożonego przez osobę z polecenia, bez względu na to czy osoba trafiła do nas z Twojego bloga czy przez link jaki opublikujesz na facebooku. Poinformujemy Cię o złożeniu nowego zamówienia e-mailem oraz o przekazaniu środków na Twoje konto w momencie gdy zamówienie zostanie zrealizowane. Stan swojego konta możesz na bieżąco sprawdzać logując się na swoje konto w naszym systemie. Kwotę zebraną poprzez linki polecające w ramach Programu Partnerskiego możesz wypłacić na swoje konto lub wykorzystać składając zamówienie! Wypłata realizowana jest na żądanie, jednak za okres nie krótszy niż 30dni.


Warunki współpracy oraz weryfikacja konta.

Każde konto musi zostać przez nas zweryfikowane. Weryfikacji dokonujemy z reguły w ciągu 72h.
Przystąpienie do Programu Partnerskiego równoznaczne jest z akceptacją  Regulaminu Programu Parnerskiego

Jak zacząć?

 • Zarejestruj swoje konto w naszym sklepie.
  Jeśli jeszcze nie masz w naszym sklepie założonego konta, prosimy o zarejestrowanie się:  Rejestracja
  Zaznacz odpowiednio pole "Prowadzę Bloga" oraz podaj jego adres.
  Zakładając konto będziesz mogła pobrać odpowiednio wygenreowane linki celem zamieszczenia banera na blogu oraz publikacji wybranych przez Ciebie produktów na Facebooku. Również będziesz mogła śledzić stan zgromadzonych przez siebie środków.

 • Wybierz jeden z banerów zamieszczonych poniżej, skopiuj odpowiednio link, a następnie zamieść go na swoim blogu.
  Jeśli masz już zarejestrowane konto i zamieściłaś już nasz baner na swoim blogu wyślij do nas e-mail z prośbą o weryfikację konta.
  E-mail należy wysłać na adres marketing@stylowebuty.pl
  W tytule emaila należy zamieścić treść: "BLOG - weryfikacja konta."
  Weryfikacji dokonujemy z reguły ciągu 72h, po czym wyślemy do Ciebie email z informacją lub skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Wybierając baner pamiętaj aby się zalogować.

Szerokość: 600px * Wysokość: 100px
skopiuj kod:

Szerokość: 200px * Wysokość: 200px Szerokość: 250px * Wysokość: 160px
skopiuj kod: skopiuj kod:

Szerokość: 250px * Wysokość: 250px Szerokość: 200px * Wysokość: 200px
skopiuj kod: skopiuj kod:

Szerokość: 250px * Wysokość: 250px Szerokość: 250px * Wysokość: 140px
skopiuj kod: skopiuj kod:

       
Szerokość: 180px * Wysokość: 600px Szerokość: 200px * Wysokość: 600px Szerokość: 200px * Wysokość: 600px
skopiuj kod: skopiuj kod: skopiuj kod:

Oto w jaki sposób możesz dodatkowo zwiększyć kwotę na swoim koncie:

 • Jeśli lubisz nasze produkty polecaj je na swojej tablicy Facebook.
  Jeśli dowolna osoba kliknie w Twój post na Twojej tablicy, informacja o Twoim linku polecającym będzie aktywowana i będzie ważna na okres 30 dni. W wypadku gdy w tym okresie zostanie dokonany zakup na Twoje konto zostanie przekazana prowizja w wysokośći 5% wartości złożonego zamówienia. Dotyczy to każdego zamówienia złożonego przez osobę z polecenia.

  Opublikuj post na swojej tablicy Facebook Aby opublikować link polecający na tablicy Facebook wystarczy wejść na stronę produktu i wcisnąć przycisk

  Pamiętaj, aby być zalogowanym, publikując link polecający!
 • Polecaj sklep swoim znajomym.
  Wyślij e-mail do swoich znajomych polecając im nasze produkty. W momencie gdy Twój znajomy wejdzie na naszą stronę z Twojego polecenia, zapisujemy odpowiednie przekierowanie na okres 30 dni. Jeśli osoba ta dokona zakupu w naszym sklepie w tym okresie, na Twoje konto zostanie przekazana prowizja w wysokości 5% wartości zrealizowanego zamówienia. Dotyczy to każdego zamówienia złożonego przez osobę z polecenia.

  Aby wysłać link do znajomej osoby wystarczy wejść na stronę produktu i wcisnąć przycisk

  Pamiętaj, aby być zalogowanym, przysyłając wiadomość!© StyloweButy 2019