ajax loader  Loading... Please wait...

Eleganckie buty, stylowe damskie obuwie - sklep online

   

 

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?
 Potrzebna jest kartka papieru (wystarczy A4), długopis, ołówek oraz centymetr krawiecki lub linijka. Przymocuj kartkę do podłogi taśmą klejącą tak aby się nie przesuwała.
 Usiądź, zegnij nogę, a stopę postaw stabilnie na kartce. Najlepiej mieć na nodze takie skarpetki lub rajstopy, jakie będziesz nosiła do danych butów. Obrysuj stopę trzymając ołówek prostopadle do powierzchni kartki.
 Narysuj proste linie w najbardziej wystających punktach na palcach, pięcie i po bokach stopy.
 Linijką albo centymetrem prosimy zmierz odległość miedzy linią przy palcach oraz przy pięcie. Centymetr powinien być idealnie prosty i naciągnięty. Otrzymana miara jest to długość Twojej stopy.
Zalecane jest przymierzanie butów po południu. W tym czasie stopy mają największy rozmiar. Najlepiej jest przymierzać buty w skarpetkach, w których chodzi się na co dzień, ponieważ mogą one zwiększyć rozmiar buta nawet o pół rozmiaru. Ponieważ istnieje możliwość różnicy w rozmiarówce w zależności od producenta obuwie wysyłamy zgodnie z długością wkładki obuwia określoną w zamówieniu złożonym przez Klienta. Wkładka podana jest w cm dla każdego rozmiaru obuwia.

Tabela rozmiarów - buty damskie

Wkładka w cm 22.5 23 24 24.5 25.5 26 26.5
Rozmiar EU 35 36 37 38 39 40 41
Rozmiar UK
2 3 4 5 6 7 8
Rozmiar USA 5.5 6 7 7.5 8.5 9 10

Uwaga: Powyższa tabela jest szacunkowa, rozmiar obuwia w dużym stopniu zależy od producenta i może nieco różnić się od rozmiarów podanych powyżej.




© StyloweButy 2015