ajax loader  Loading... Please wait...

Eleganckie buty, stylowe damskie obuwie - sklep online

   

Witaj!
Zapraszamy do korzystania z naszego Programu Lojalnościowego uruchomionego specjalnie dla naszych Klientów!

Kilka słów o Programie Lojalnościowym...

Czy nie wspaniale byłoby móc otrzymać dla siebie buty i nie musieć za nie płacić? Teraz wszystko zależy od Ciebie!
Dzięki naszemu Programowi Lojalnościowemu gromadzisz złotówki w tzw. Kredycie Sklepowym, które następnie bez ograniczeń możesz wykorzystać na swoje zamówienia. Kredyt Sklepowy w żaden sposób nie ogranicza innych bieżących promocji.


Jak to działa?

W ramach Programu Lojalnościowego gromadzisz na swoim koncie Kredyt Sklepowy, który następnie możesz wykorzystać składając zamówienie w naszym sklepie. Kwota Twojego zamówienia zostanie odpowiednio pomniejszona o wartość Kredytu Sklepowego.
Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń bądź limitów na wykorzystanie Kredytu Sklepowego, a całość zebranej kwoty możesz wykorzstać składając zamówienie! Dodatkowo Kredyt Sklepowy w żaden sposób nie blokuje innych aktywnych promocji sklepu.

W jaki sposób otrzymać Kredyt Sklepowy?

To bardzo proste! Jest kilka sposobów aby otrzymać Kredyt Sklepowy.

 • Aby rozpocząć gromadzenie Kredytu Sklepowego polub nasz Fanpage. Kliknij

 • Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 5zł Kredytu Sklepowego na start!
  Jeśli jeszcze tego nie uczyniłaś zapisz się do newslettera. Otrzymasz 5zł Kredytu Sklepowego za samo zapisanie się i teraz jako jedna z pierwszych dowiesz się o nowościach, wyprzedażach, promocjach i akcjach specjalnych naszego sklepu.
  Aby zapisać się do newslettera kliknij tutaj

 • Polecaj sklep swoim znajomym i zgarniaj prowizję!
  Wyślij email do swoich znajomych polecjąc im nasze produkty. W momencie gdy Twój znajomy wejdzie na naszą strone z Twojego polecenia, zapisujemy odpowiednie przekierowanie na okres 30 dni. Jeśli osoba ta dokona zakupu w naszym sklepie w tym okresie, na Twoje konto zostanie przekazana prowizja w wysokośći 5% wartości zrealizowanego zamówienia. Dotyczy to każdego zamówienia złożonego przez osobę z polecenia.

  Aby wysłać link do znajomej osoby wystarczy wejść na stronę produktu i wcisnąć przycisk

  Pamiętaj, aby być zalogowanym, przysyłając wiadomość!
 • Publikujesz nasze produkty na swojej tablicy Facebook i otrzymujesz prowizję!
  Jeśli dowolna osoba kliknie w Twój post na Twojej tablicy, informacja o Twoim linku polecającym będzie aktywowana i będzie ważna przez okres 30 dni. W wypadku gdy w tym okresie zostanie dokonany zakup na Twoje konto zostanie przekazana prowizja w wysokośći 5% wartości złożonego zamówienia. Dotyczy to każdego zamówienia złożonego przez osobę z polecenia.

  Opublikuj post na swojej tablicy Facebook Aby opublikować link polecający na tablicy Facebook wystarczy wejść na stronę produktu i wcisnąć przycisk

  Pamiętaj, aby być zalogowanym, publikując link polecający!
 • Wyślij nam swoją stylizację.
  Jeśli dokonałaś już u nas zakupu i masz pomysł na ciekawą stylizację prześlij ją do nas. Za każdą wykorzystaną przez nas stylizację otrzymasz 5zł do Twojego Kredytu Sklepowego.
  Stylizację należy wysłać na adres marketing@stylowebuty.pl
  Wysyłając nam swoją stylizację należy w tytule emaila zamieścić treść: "Moja stylizacja"
  Uwaga: Wysyłając nam stylizację w emailu koniecznie załącz oświadczenie, że posiadasz pełnię praw autorskich do zgłaszanej stylizacji i zdjęć, że nie naruszasz praw autorskich osób trzecich oraz wyrażasz zgodę dla firmy SIDNET na nieodpłatne i bezterminowe prawo do korzystania z nadesłanych zdjęć, ich publikacji oraz ewentualnego przetwarzania i modyfikacji.

Serdecznie zapraszamy!© StyloweButy 2019