ajax loader  Loading... Please wait...

Eleganckie buty, stylowe damskie obuwie - sklep online

   

Buty damskie - odzwierciedlenie osobowości, charakteru kobiety i nastawienia do świata.

Internetowy sklep z butami StyloweButy.pl działa na rynku już od kilku lat. Przez ten okres czasu zdobył uznanie i zaufanie tysięcy klientów. Sklep powstał z potrzeby kobiety, dla której oferta polskich sklepów obuwniczych była niewystarczająca, a buty damskie sprowadzane za zagranicy były drogim marzeniem. Jednak dla silnej i zawziętej osoby nie ma rzeczy niemożliwych.

Z zapału do pracy, kobiecej potrzeby i pełnego zaangażowania powstał sklep z butami StyloweButy.pl. Modele obuwia znajdujące się w ofercie pochodzą z największych światoch centrów mody, takich jak Paryż, Berlin, Rzym czy nawet Nowy Jork w USA. Spotykają się tam wszystkie nurty mody, a wybór obuwia damskiego oferowanego konsumentom nie zna żadnych granic.

Buty damskie znajdujące się w naszej ofercie, to najnowsze modele obuwia najbardziej cenionych marek nie tylko w USA. Oferowane przez nas modne buty cechują się wykorzystaniem do produkcji najwyższej jakości materiałów z zachowaniem dbałości o najmniejszy detal. Wyróżniają się one oryginalną budową i krojem, którego nie spotkamy w polskich sklepach obuwniczych.

Buty stały się dla nas czymś więcej, niż tylko sposobem na życie. Jest to nasza pasja, radość, są one przedmiotem, z którego czerpiemy inspiracje i satysfakcje. Zapału i energii do pracy dodają nam nasze Klientki, które są szczęśliwe z dokonanych zakupów w naszym sklepie obuwniczym, dzięki którym spełniają swoje marzenia i pragnienia.

Buty damskie nie są zwykłym przedmiotem, elementem garderoby, to właśnie dzięki nim wyrażamy swój styl, osobowość, nastój i nastawienie do otoczenia. Dlatego są one tak ważne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli pojawią się jakieś pytania to prosimy o kontakt, zawszę chętnie pomożemy i fachowo doradzimy.


Zapraszamy, www.StyloweButy.pl

Informacje o przedsiębiorcy:

Internetowy sklep obuwniczy działający pod adresem www.StyloweButy.pl, prowadzony jest przez:

 

HEXXE Angelika Jastrzębska

ul. POLNA 11, 59-222 Mikowice

NIP: 691-222-74-98

 

Kontakt:

tel. kom. +48 691 224 720
(pon.-pt. w godzinach 8:00-16:00)
sklep@stylowebuty.pl
formularz kontaktowy

 © StyloweButy 2019